Ta strona używa ciasteczek (cookies), które są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
X

Dziś: Piątek, 30 stycznia 2015 roku. Imieniny: Macieja, Martyny » Sprawdź pogodę
Gołdap LiVE Olecko LiVE Sejny LiVE Augustów LiVE Ełk LiVE Suwałki LiVE

radio5
Dodaj ogloszenie
Zaprzyjaznione strony
Znajdujesz się w: Strona główna » Ogloszenia » Dam

Ogłoszenia » Dam


Staż - osoba ds. marketingu

Firma Like Apps ? tworząca aplikacje internetowe zatrudni osobę ds. marketingu. Poszukujemy zdolnych, ambitnych i kreatywnych osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje w obszarze marketingu i obsłudze klientów biznesowych oraz szukają ciekawych wyzwań zawodowych. Zakres obowiązków: - nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych, - tworzenie ofert, prowadzenie rozmów handlowych, - zarządzanie projektami internetowymi. Wymagania: - znajomość nowych mediów i technologii internetowych - komunikatywność, zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista - kreatywność i samodzielność, - obsługa komputera w zakresie programów: MS Office CV prosimy wysyłać na e-mail: praca@likeapps.pl z dopiskiem ?marketing staż?
e-mail: praca@likeapps.pl

Sprzedawca AGD

Firma zatrudni osoby z Suwałk i całego powiatu do sprzedaży sprzętu agd wysokiej klasy.Jedyny warunek jaki chcemy byś spełnił ( ła) to posiadanie własnego samochodu . Resztę niezbędnych narzędzi do podjęcia pracy gwarantujemy. CV prosimy składać ...- jarekbalans@interia.pl
e-mail: jarekbalans@interia.pl

Referent ds likwidacji szkód

Poszukujemy osoby na stanowisko: Referent ds. Likwidacji Szkód Miejsce pracy: Suwałki Zakres obowiązków: ? Zapewnienie sprawnej i terminowej likwidacji szkód; ? Samodzielne prowadzenie procesu likwidacji szkody; ? Ustalenie zakresu odpowiedzialności, analiza zgromadzonych informacji w szkodzie; ? Ocena zasadności roszczeń odszkodowawczych; ? Przygotowywanie stanowiska końcowego w sprawie wypłaty lub odmowy; ? Akceptacja wypłat odszkodowań zgodnie z zakresem pełnomocnictwa; ? Znajomość procedur i ustaw z zakresu ubezpieczeń i odszkodowań; ? Obsługa klienta w procesie merytorycznej likwidacji szkód. Wymagania: ? CV wraz ze zdjęciem; ? Preferowane osoby legitymujące się wyższym wykształceniem; ? Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji; ? Silna motywacja do pracy, uczciwość i odpowiedzialność; ? Umiejętność analitycznego myślenia; ? Umiejętność pracy w zespole; ? Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z merytoryczną likwidacją szkód. Oferujemy: ? pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej; ? ciekawą pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji, perspektywę rozwoju; ? warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
fotografia

Praca dodatkowa

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym Sp z o.o. Spółka Komandytowa poszukuje współpracowników jako praca dodatkowa. Przedstawiciel dociera do poszkodowanych w wypadkach (komunikacyjnych, na chodnikach itp.) podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej. Po zwykłej kolizji drogowej dochodzi zwykle do skręcenia kręgosłupa szyjnego, lędźwiowego (ból szyi, trudności w poruszaniu głowy, złe samopoczucie, bezsenność). Te objawy mogą wystąpić nawet dopiero po 72 godz. od wypadku. To najczęściej bagatelizowane objawy powypadkowe, za które należy się odszkodowanie. Nasza firma specjalizuje się w uzyskaniu należnego odszkodowania w zakresie w zakresie wypadków komunikacyjnych, na chodnikach, wypadków przy pracy oraz powstałych szkód zdrowotnych i rzeczowych.
tel.: 505220964
e-mail: r.milewski@odszkodowaniakomunikacyjne.pl

Zatrudnię operatora frezarki CNC

Zatrudnię operatora frezarki CNC z doświadczeniem lub mechatronika po studiach. Praca na umowę o pracę w Augustowie - zapewniamy zakwaterowanie.
tel.: 606279945
e-mail: pphualdis@wp.pl
fotografia

Kierownik Budowy/Kierownik Kontraktu

W związku z dynamicznym rozwojem firma budowlana z Suwałk zatrudni Kierownika Budowy/Kierownika Kontraktu.Zakres obowiązków:Poszukiwanie,koordynowanie oraz rozliczanie prac podwykonawców ,organizacja zaopatrzenia i dostaw materiałów budowlanych,planowanie i organizacja placu budowy,organizacji prac, nadzór nad jakością, zgodnością z dokumentacją projektową oraz odbiór robót budowlanych,budowanie długotrwałych relacji z osobami biorącymi udział w procesie inwestycyjnym,prowadzenie dokumentacji kontraktów, dokumentacji technicznych budów, współpraca z Inwestorami, biurami projektów, podwykonawcami, kontrahentami.Wymagania:min. 5 lat doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,samodzielność, zdecydowanie i efektywność działania,prawo jazdy kat. B;Oferujemy:ciekawą pracę w uczciwej oraz dynamicznie rozwijającej się Firmie,dobre warunki zatrudnienia,wszelkie niezbędne narzędzia pracy.
e-mail: pracabudownictwo@o2.pl

lekcje matematyki

Nauczyciel matematyki udzieli prywatnych lekcji. Ponad 5 letnie doświadczenie. Każdy poziom edukacji.
tel.: 503799657
e-mail: endriu1981@wp.pl

Zatrudnię pracowników budowlanych

Zatrudnię: - pracownika ogólnobudowlanego - praca cały rok -majstra - brygadzistę CV - proszę przesłać na e-mail: sitkowski44@gmail.com tel 697 973 980 w godzinach od 8 do 16
tel.: 697 973 980
e-mail: sitkowski44@gmail.com

Praca

Zatrudnię pilarzy z własną działalnością lub bez do ścinki drzew .Wymagany kurs pilarski ,własny sprzęt i odzież ochronna.Tel.500893294
tel.: 500893294

Praca

Firma Tax Care S.A. zajmująca się produktami bankowymi z zakresu doradztwa oraz pośrednictwa finansowego w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Eksperta Biznesowego Od kandydatów oczekujemy: ? minimum świadectwa dojrzałości ? chęci uczestnictwa w tworzeniu nowej kategorii biznesu w Polsce ? chęci nauki nowych standardów przedsiębiorczości ? mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych, nie jest to jednak warunek konieczny ? ambicji do osiągania ponadprzeciętnych wyników sprzedażowych Do zadań Eksperta Biznesowego należy kompleksowa obsługa klientów firmowych jak również tworzenie własnego portfela potencjalnych interesantów głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Od przyszłych kandydatów oczekujemy przede wszystkich ukierunkowania na realizację celów i chęci do ciągłego rozwijania się, skrupulatności oraz umiejętności budowania długoterminowych relacji z klientem. Oferujemy: ? możliwość uzyskania najwyższych zarobków w branży ? pakiet szkoleń nastawiony na dynamicznie rozwijającego się pracownika (specjalizacje, awanse), rozpoczęcie pracy od szkolenia, którego zakres systematyzuje wiedzę i pozwala przećwiczyć umiejętności niezbędne do pracy na tym stanowisku, ? atrakcyjną ścieżkę kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie ? szeroką gamę innowacyjnych produktów dla firm ? pracę w młodym, pełnym energii i zapału zespole ? narzędzia niezbędne do pracy (telefon komórkowy, laptop) ? dodatkowe świadczenia (pakiet usług medycznych w Medicover) Swoje CV wysyłaj na adres mailowy: izabela.pawlowska@taxcare.pl
tel.: 785936946
e-mail: izabela.pawlowska@taxcare.pl

Asystent Eksperta Biznesowego

Jeżeli znalazłeś to ogłoszenie to znaczy, że szukasz pracy... Rewelacyjnie, bo my szukamy właśnie Ciebie!!! Jeżeli: Jesteś osobą sumienną; Dążysz do realizacji wytyczonych celów; Jesteś dyspozycyjna/-y; Masz dobrą dykcję i lubisz dużo mówić: A dodatkowo chcesz pracować w miłej atmosferze? Wystartuj w naszej rekrutacji!!! Czekam na Twoje CV - izabela.pawlowska@taxcare.pl Oferujemy każdemu: Pakiet szkoleń wdrożeniowych; Dobrze wyposażone stanowisko pracy (laptop, telefon komórkowy); Fantastyczną atmosferę pracy; Zdobycie doświadczenia w branży finansowej. TA OFERTA PRACY JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!!!
tel.: 785936946
e-mail: izabela.pawlowska@taxcare.pl

Ekspert Biznesowy

Tax Care S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: Eksperta Biznesowego. Poszukujemy osób ambitnych i zaangażowanych. Zapewniamy pełen pakiet szkoleń, narzędzia niezbędne do pracy (telefon kom. laptop) atrakcyjną ścieżkę kariery oraz atrakcyjny system premiowy. Osoby chcące rozwijać się proszę o przesłanie CV na adres: izabela.pawlowska@taxcare.pl. Do zadań Eksperta Biznesowego należy kompleksowa obsługa klientów firmowych jak również tworzenie własnego portfela potencjalnych interesantów głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Czekamy na Twoje zgłoszenie.
tel.: 785936946
e-mail: izabela.pawlowska@taxcare.pl

Zatrudnię mechanika samochodowego

Zatrudnię mechanika samochodowego do pracy w warsztacie. Wymagane doświadczenie i znajomość branży, prawo jazdy kat B. CV proszę wysyłać na e-mail: marcin.kozlowski79@wp.pl lub dostarczyć osobiście ul. Majerskiego 5, Suwałki w godzinach od 10:00 do 14:00 z dopiskiem MECHANIK.
e-mail: marcin.kozlowski79@wp.pl

zatrunimy informatyka

Spółka Malow poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: informatyk. Wymagamy wykształcenia wyższego kierunkowego, mile widziane będzie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. CV proszę przesyłać na adres: kadry@malow.com.pl lub złożyć osobiście w siedzibie firmy: ul. Wojska Polskiego 114a w Suwałkach.
tel.: 87 566 07 05; 609 096 433
e-mail: kadry@malow.com.pl

Umawianie spotkań. Praca biurowa.

Warszawska firma zatrudni Pracownika ds. Umawiania Spotkań. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczne umawianie spotkań z regionalnym przedstawicielem. Jest to ciekawa praca biurowa, może być traktowana jako praca dodatkowa ( kilka godzin dziennie) podstawa na godzinę pracy, która wzrośnie wraz z efektywnością pracy telemarketera(ilością umawianych spotkań) Wymagamy: komunikatywności - zaangażowania i pomysłowości - samodzielności w działaniu Oferujemy: płatność za godzinę, umowę zlecenie
tel.: telemarketer.suwalki @o2.pl
e-mail: telemarketer.suwalki@o2.pl

poszukujemy kandydata na staż

Spółka Malow poszukuje kandydatów na staż (na podstawie skierowania z PUP) w dziale handlowym. Oczekujemy: wykształcenia wyższego i biegłej znajomości jęz. angielskiego (mile widziana będzie znajomość jęz. szwedzkiego). Oferujemy możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu stażu. CV proszę przesyłać na adres: kadry@malow.com.pl lub złożyć osobiście w siedzibie firmy: ul. Wojska Polskiego 114a, Suwałki
tel.: 87 566 07 05; 609 096 433
e-mail: kadry@malow.com.pl

Praca dla fryzjerki

Przyjmę do pracy fryzjerkę z doświadczeniem zawodowym
tel.: 608107573
e-mail: praca_salonfryzjerski@interia.pl

Zatrudnię do montażu mebli

Zatrudnię od zaraz do montazu mebli. mile widziane doświadczenie.
tel.: 609370111
e-mail: tomszmajda@o2.pl

Przedstawiciel Handlowy

Jesteśmy Kanadyjską firmą , w Polsce posiadamy kilkanaście swoich przedstawicielstw , w związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osoby z terenu Suwałk i okolic w charakterze Przedstawiciela Handlowego Do obowiązków pracownika bedzie należało: -Przedstawianie oferty handlowej naszego produktu -sporządzanie dokumentacji -kontakt z naszymi odbiorcami -informowanie klienta o promocjach Oferujemy - Pracę w młodym zgranym zespole ludzi -wynagrodzenie na poziomie 2-3 tys. zł -możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu -nienormowany czas pracy Wymagamy: - dyspozycyjności i punktualności - posiadania własnego samochodu (zwracamy za paliwo) -odpowiedzialności za powierzone mienie -umiejętności pracy w zespole. CV wraz z nr telefonu prosimy składać przez OLX
e-mail: canadapoland@interia.pl

diagnosta samochodowy

Zatrudnię: Diagnostę samochodowego z pełnymi uprawnieniami, wynagrodzenie 2500-3000 zł/netto +premia Wiadomość: 503 14 34 24
tel.: 503143424
e-mail: michal-racis@gazeta.pl

OPIEKUNKA DO DZIECKA

Poszukuję opiekunki do 10 miesiecznego dziecka. Praca po kilka godzin dziennie (4,5) Opieka w domu chłopca. Stawka godzinna do uzgodnienia. Bardzo proszę o przesyłanie aplikacji na podany adres e-mail.
tel.: 000 000 000
e-mail: marta.wilewska@interia.pl

Rejestratorka/sekretarka medyczna

Zapraszamy na szkolenie e-learningowe \"Sekretarka medyczna, rejestratorka medyczna- zawód w praktyce\" połączone ze szkoleniem \"Profesjonalna obsługa pacjenta\"/ \"Pomoc dentystyczna\" oraz \"Specjalista w zakresie dokumentacji medycznej\". Szkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako pomoc dentystyczna.Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe oraz 5 certyfikatów: dla rejestratorek medycznych, sekretarek medycznych, profesjonalnej obsługi pacjenta, pomoc dentystyczna oraz specjalista ds dokumentacji medycznej. Jest to szkolenia e-learningowe, którego koszt wynosi 80 zł.
tel.: 723818969
e-mail: biuro@aandm-szkolenia.com

zatrudnię

Zatrudnimy barmana do lokalu Planeta Pizzy. Umowa o pracę etat 100%. Wymagany wiek do 25 lat bezrobotny- za względu na program UP/ Dodatkowym atrybutem będzie doświadczenie na w/w stanowisku,kreatywność,dyspozycyjność,umiejętność pracy w zespole,książeczka zdrowia.
tel.: 502154192
e-mail: gasttur@gmail.com
fotografia

Trwa zimowa rekrutacja do ZAOCZNYCH szkół policealnych oraz Liceum Ogólnokształcącego w Centrum Nauki i Biznesu \"ŻAK\" w Suwałkach!

Analiza rynku pracy oraz opinie zbierane wśród Państwa skłoniły nas do uruchomienia nowych kierunków kształcenia. Ucząc się w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK już po 2 semestrach (1 rok) uzyskujesz tytuł zawodowy w wybranym zawodzie a po 4 semestrach otrzymujesz tytuł technika! NIE WYMAGAMY MATURY! - Nauka za darmo na kierunkach technicznych 2-letnich i wybranych kierunkach jednorocznych, - zajęcia w trybie zaocznym (sobota, niedziela) - zaświadczenia do ZUS, KRUS itp. - legitymacja uprawniająca do zniżek, - rabaty u kilkuset Partnerów! TYLKO w Szkole ŻAK otrzymasz DOKUMENT GWARANCYJNY - BRAK UKRYTYCH OPŁAT! W naszej ofercie znajdziesz: SZKOŁY POLICEALNE DWULETNIE: technik administracji - 0 zł, technik turystyki wiejskiej - 0 zł, technik informatyk - 0 zł, technik rachunkowości - 0 zł technik usług kosmetycznych - 0 zł, opiekun w domu pomocy społecznej - 0 zł SZKOŁY POLICEALNE JEDNOROCZNE: technik bhp - 0 zł, pracownik ds. osobowych 109 zł/m-c biomasażysta (masaż leczniczy) 119 zł/m-c dekorator wnętrz 109 zł/m-c florysta - 0 zł fryzjer damski 169 zł/m-c FRYZJER MĘSKI 149 zł/m-c grafika komputerowa 139 zł/m-c opiekunka środowiskowa - 0 zł wizażystka/stylistka 109 zł/m-c SEKRETARKA 99 zł/m-c agent celny 109 zł/m-c KONSULTANT DS. ŻYWIENIA 99 zł/m-c Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Suwałki, Noniewicza 85 F (obok księgarni Kruk), tel. 87 566 34 20 UWAGA: REKRUTACJA ZIMOWA TRWA! Liczba miejsc ograniczona! Nie czekaj i już dziś zarezerwuj miejsce online na wybranym przez Ciebie kierunku: http://www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy
tel.: 875663420
e-mail: suwalki@zak.edu.pl
fotografia

Zaoczne Liceum Ogólnokształcącego ZA DARMO! Rekrutacja zimowa trwa!

Zapraszamy absolwentów gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej oraz zasadniczej szkoły zawodowej do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych ?ŻAK? w Suwałkach. Podnieś swoje kwalifikacje za darmo!!! - zajęcia w trybie zaocznym (sobota, niedziela), - zaświadczenia do ZUS, KRUS itp. - legitymacja uprawniająca do zniżek, - rabaty u kilkuset Partnerów! Sprawdź naszą ofertę na www.zak.edu.pl/suwalki lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: SUWAŁKI, ul. Noniewicza 85 F (obok księgarni Kruk), tel. 87 566 34 20 UWAGA: Rekrutacja zimowa trwa! Zarezerwuj sobie miejsce online: WWW.ZAK.EDU.PL/FORMULARZ Liczba miejsc ograniczona!
tel.: 875663420
e-mail: suwalki@zak.edu.pl

Gościniec pod Strzechą ( Krzywe) zatrudni na stanowisko:pomoc kuchenna i barman - kelner.

Gościniec pod Strzechą ( Krzywe 16 b) zatrudni na stanowisko: pomoc kuchenna i barman - kelner. PRACA NA STAŁE! Więcej informacji pod numerem telefonun: 87 563 00 43 lub na miejscu.
tel.: 875630043
e-mail: biuro@gosciniec.suwalki.pl

Zatrudnie kierowcę C+E

Zatrudnię kierowcę C+E z doświadczeniem w ruchu międzynarodowym. Stałe strasy POLSKA-FRANCJA i powrót na LITWA.
tel.: 501544880
e-mail: tadex11@op.pl

Przedstawiciel HAndlowy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Wymagania: -Wykształcenie minimum średnie -Łatwość w nawiązywaniu kontaktów -Wysoka motywacja do pracy, chęć uzyskiwania ponadprzeciętnych wyników -Przestrzegania jasno określonych zasad pracy -Dobra organizacja pracy -Konsekwencja i skuteczność w działaniu -Dyspozycyjność i zaangażowanie -Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej Obowiązki: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację indywidualnych planów sprzedażowych, pozyskiwanie Klientów poprzez bezpośredni kontakt z klientem. Oferujemy: -Atrakcyjny system wynagrodzeń -Umowę o pracę po okresie próbnym -Narzędzia potrzebne do wykonywania powierzonych obowiązków -Szkolenia przygotowujące do pracy
tel.: 609902313
e-mail: j.kostun@multimedia.pl

Poszukuję pracowników z branży drzewnej

Firma z branży drzewnej poszukuje pracowników z woj. podlaskiego z wykształceniem kierunkowym: technologia drewna o specjalności tartacznictwo, technizacja leśnictwa z doświadczeniem i dobrą znajomością branży tartacznej i leśnej w tym mechanicznego pozyskania drewna. Wymagania: dyspozycyjność, własny samochód, prawo jazdy kat. B, znajomość jęz. rosyjskiego, angielskiego lub niemieckiego. CV oraz dane kontaktowe proszę dostarczyć do firmy, adres: ?AM&HP? Sp. z o.o., ul. Lutostańskiego 6/3, 16-400 Suwałki, tel. 87 5658075, fax 87 5658076; e-mail uls1@wp.pl
tel.: 87 5658075
e-mail: uls1@wp.pl

AQUAEL ZOO - PRACOWNIK CAŁY ETAT

Poszukujemy ludzi kreatywnych, sumiennych, energicznych i dyspozycyjnych, których pasją jest świat zwierząt. Informacje dotyczące wymagań i zakresu obowiązków pod numerem tel: 504 820 450/660 300 660 CV prosimy wysyłać na adres e-mail: adrianna.olbrys@gmail.com AQUAEL ZOO - KOCHAMY ZWIERZĘTA!
tel.: 504 820 450
e-mail: adrianna.olbrys@gmail.com

KELNER-BARMAN

Hotel nad Wigrami poszukuje osoby na stanowisko kelner-barman. Wymagania: umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów, zaangażowanie, kreatywność .Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka obcego . CV prosimy o przesłanie na adres dyrektor@hotelnadwigrami.pl
tel.: 875635959
e-mail: dyrektor@hotelnadwigrami.pl

zatrudnimy do przeprowadzania prezentacji

Firma zatrudni osoby do przeprowadzania prezentacji u klienta w domu. Prezentacja jest zawsze umówiona przez nas, nie szukasz klienta. Bardzo wysokie wynagrodzenie. Osoby bez doświadczenia bezpłatnie przyuczymy. CV wraz z numerem proszę wysyłać na adres: suwalkireklama@interia.pl
e-mail: suwalkireklama@interia.pl

zatrudnię przedstawicieli handlowych Suwałki

Firma zatrudni przedstawicieli handlowych z Suwałk i okolicy Oferujemy stałe wynagrodzenie 2200 zł. w okresie próbnym pracownik porusza się własnym autem na terenie Suwałk i do 50 km od, zwracamy koszty paliwa. CV wraz z numerem telefonu proszę wysyłać pod adres: suwalki-ogloszenia@o2.pl
e-mail: suwalki-ogłoszenia@o2.pl

zatrudnię diagnostów samochodowych

Zatrudnię diagnostów samochodowych z pełnymi uprawnieniami na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Bardzo dobre warunki zatrudnienia?: pensja stała + premia CV + list motywacyjny proszę wysyłać na biuro@sicar.pl tel 503 14 34 24
tel.: 503 14 34 24
e-mail: biuro@sicar.pl

Niania do niemowlaka

Poszukuję niani do półrocznej dziewczynki. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Możliwe wolne czwartki.
tel.: 607 274 977

DPK Lombard Olecko-Sprzedawca/doradca klienta

Jesteśmy młodą prężnie działającą firmą, którą cechuje duża determinacja jak i ciągłe dążenie do poprawy naszych usług i poszerzenia oferty. Poszukujemy pracownika do placówki w Olecku na stanowisko: sprzedawca- doradca klienta. Wymagania: -znajomość sprzętu RTV, AGD i komputerowego -miła aparycja -komunikatywność -punktualność, -mile widziane prawo jazdy. Gwarantujemy dobre zarobki oraz możliwość rozwoju. Aplikacje proszę dołączać do treści wiadomości na portalu OLX. Z wybranymi osobami skontaktujemy się droga mailową lub telefoniczną.
tel.: 796166979
e-mail: wojciech.korpowski@gmail.com

Kosmetyczka - stylistka paznokci i rzęs

JESTEŚ KREATYWNĄ I KONTAKTOWĄ OSOBĄ KTÓRA LUBI WYZWANIA? SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE! Harmonia zmysłów ogłasza nabór na stanowisko stylistka paznokci i rzęs. Mile widziane doświadczenie i wykształcenie w branży kosmetycznej. Nie jest jednak niezbędne, jeśli masz ochotę się uczyć. Czekamy na Ciebie. CV ze zdjęciem i pytania prześlij na adres harmoniazmyslow@vp.pl
tel.: 604156054
e-mail: harmoniazmyslow@vp.pl
fotografia

Sekretarka

RESO Europa Service poszukuje osoby na stanowisko sekretarka. Miejsce pracy Suwałki. Zakres obowiązków: ? Wykonywanie podstawowych prac administracyjno-biurowych; ? Przyjmowanie interesantów i rozmów telefonicznych; ? Przyjmowanie i wysyłka poczty, prowadzenie rejestru; ? Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie. Wymagania: ? CV wraz ze zdjęciem; ? Bardzo dobra organizacja pracy; ? Dokładność, skrupulatność; ? Silna motywacja do pracy, uczciwość i odpowiedzialność; ? Umiejętność pracy w zespole; ? Komunikatywność; ? Wysoka kultura osobista; ? Umiejętność szybkiego pisania na komputerze. Termin składania dokumentów: do 16-01-2015r.
tel.: 087-565-45-19
e-mail: praca@reso.com.pl

Zatrudnie Kierowce z Kategoria C+E

Zatrudnie kierowce na ciągnik siodłowy + naczepa z kat. C+ E. Mile widziane doświadczenie. Trasy Polska >LT>LV>EST
tel.: 604606949
fotografia

Referent ds. sprzedaży

RESO Europa Service Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko ref. ds. sprzedaży. Miejsce pracy Suwałki. WymaganiaCV wraz ze zdjęciem;znajomość branży ubezpieczeniowej;doświadczenie na podobnym stanowisku;dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole;budowanie dobrych relacji z klientem;terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań oraz umiejętność realizacji zadań pod presją czasu;silna motywacja do pracy;komunikatywność, rzetelność, uczciwość i odpowiedzialność. Wymagania:CV wraz ze zdjęciem;znajomość branży ubezpieczeniowej;doświadczenie na podobnym stanowisku;dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole;budowanie dobrych relacji z klientem;terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań oraz umiejętność realizacji zadań pod presją czasu;silna motywacja do pracy;komunikatywność, rzetelność, uczciwość i odpowiedzialność.
tel.: 087- 565-45-19
e-mail: praca@reso.com.pl
fotografia

Referent ds likwidacji szkód

RESO Europa Service Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko ref ds. likwidacji szkód. Miejsce pracy Suwałki. Zakres obowiązków:Zapewnienie sprawnej i terminowej likwidacji szkód;Samodzielne prowadzenie procesu likwidacji szkody;Ustalenie zakresu odpowiedzialności, analiza zgromadzonych informacji w szkodzie;Ocena zasadności roszczeń odszkodowawczych;Przygotowywanie stanowiska końcowego w sprawie wypłaty lub odmowy;Akceptacja wypłat odszkodowań zgodnie z zakresem pełnomocnictwa;Znajomość procedur i ustaw z zakresu ubezpieczeń i odszkodowań;Obsługa klienta w procesie merytorycznej likwidacji szkód. Wymagania:CV wraz ze zdjęciem;Preferowane osoby legitymujące się wyższym wykształceniem;Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;silna motywacja do pracy, uczciwość i odpowiedzialność;Umiejętność analitycznego myślenia;Umiejętność pracy w zespole;Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z merytoryczną likwidacją szkód. Termin składania dokumentów: do 16-01-2015r. adres e-mail: praca@reso.com.pl
tel.: 087- 565-45-19
e-mail: poczta@reso.com.pl
fotografia

Administrator

RESO Europa Service Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Administrator. Miejsce pracy Suwałki. Zakres obowiązków: Realizacja zakupów administracyjno-biurowych oraz innych na potrzeby spółki; Nadzór nad wyposażeniem spółki; Bieżąca naprawy i konserwacja wyposażenia spółki; Nadzór nad pracą wykonywaną przez podwykonawców Wymagania: CV wraz ze zdjęciem; Prawo jazdy kat. B (wymagane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów); Doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych; Dobra znajomość obsługi komputera; Wysoki poziom kultury osobistej, dokładność, odpowiedzialność, uczciwość; Doskonała organizacja czasu pracy i dynamika w działaniu; Zdolności analityczne i duże zaangażowanie w realizowaniu zadań; Mile widziana znajomość języka angielskiego bądź rosyjskiego w stopniu komunikatywnym. Termin składania dokumentów: do 16-01-2015r. adres e-mail: praca@reso.com.pl
tel.: 087- 565-45-19
e-mail: praca@reso.com.pl
fotografia

Osoba sprzątająca

RESO Europa Service poszukuje osoby sprzątającej. Miejsce pracy Suwałki. Wymiar czasu pracy 1/2 etatu. Zapotrzebowanie: 2 osoby. Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy i pomieszczeń socjalnych Wymagania: CV wraz ze zdjęciem; Uczciwość, sumienność, dokładność, Doskonała organizacja czasu pracy i dynamika w działaniu; Niekaralność i brak nałogów; Termin składania dokumentów: do 16-01-2015r. Na adres mailowy: praca@reso.com.pl.
tel.: 087- 565-45-19
e-mail: praca@reso.com.pl
fotografia

COPYWRITER

RESO Europa Service poszukuje osoby na stanowisko COPYWRITER. Miejsce pracy Suwałki. Zakres obowiązków: Redagowanie tekstów marketingowych i pism handlowych oraz dokumentacji wewnętrznej; Aktualizowanie strony internetowej i dbałość o poprawność zawartego tekstu na stronie;Bieżący kontakt i budowanie relacji z mediami;Realizacja projektów z zakresu komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej;Przygotowywanie materiałów informacyjnych (informacji prasowych, prezentacji). Wymagania: CV wraz ze zdjęciem; Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; Bardzo dobra znajomość ortografii i gramatyki jęz. polskiego; Znajomość słownictwa marketingowego; Lekkie pióro, kreatywność w tworzeniu tekstów; Umiejętność kreatywnego myślenia połączonego z dobrym gustem; Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań oraz umiejętność realizacji zadań pod presją czasu;Znajomość narzędzi komunikacji; Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Termin składania dokumentów: do 16-01-2015r. Na adres mailowy: praca@reso.com.pl.
tel.: 087- 565-45-19
e-mail: praca@reso.com.pl

Specjalista ds. marketingu internetowego

Firma CELS poszukuje osoby na w/w stanowisko. Oczekiwania: - umiejętność prowadzenia kont w mediach społecznościowych oraz znajomość poszczególnych portali (Facebook, Twitter, Istagram, itc. ) - umiejętność planowania oraz prowadzenia kampanii linków sponsorowanych Google Adwords, znajomość Google Analytics i/lub innych narzędzi analityczno-statystycznych - zarządzanie stronami www, znajomość HTML i podstaw PHP, obsługa CMS - umiejętność pisania tekstów promocyjnych, copywriting, proponowanie nowych rozwiązań - mile widziana wiedza z zakresu projektowania graficznego (znajomość programów Photoshop, Corel itp.) - bardzo dobra obsługa MS Office, MS Exel, PowerPoint - doświadczenie na podobnym stanowisku - kreatywność i samodzielność - chęć uczenia się i rozwijania Oferujemy: - wsparcie i pomoc - możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań - samodzielne stanowisko ? praca biurowa Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i LM na adres: mariusz.butkiewicz@gmail.com tel. 795 464 640
tel.: 795 464 640
e-mail: mariusz.butkiewicz@gmail.com

Kierowca na trasy międzynarodowe, kat. C+E

Poszukujemy kierowcy na trasy miedzynarodowe, kategoria C+E. Informacje pod tel.781158191

Praca w barze

Zatrudnię do pracy w barze. Tel. 509-581-206

powrót...