Ta strona używa ciasteczek (cookies), które są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
X

Dziś: Środa, 3 września 2014 roku. Imieniny: Izabeli, Szymona » Sprawdź pogodę
Gołdap LiVE Olecko LiVE Sejny LiVE Augustów LiVE Ełk LiVE Suwałki LiVE

radio5
Dodaj ogloszenie
Zaprzyjaznione strony
Znajdujesz się w: Strona główna » Ogloszenia » Dam

Ogłoszenia » Dam


Kierownik serwisu i handlowców

Zatrudnię kierownika serwisu i handlowców. Branża samochodowa,
wykształcenie średnie techniczne. Tel 508-266-800.

Specjalista do spraw kadr i płac.

Firma SALAG wiodący producent innowacyjnych technologii, wykończeń
budowlanych zatrudni pracownika na stanowisko specjalista do spraw kadr i
płac. Wymagamy:
minimum średniego wykształcenia,
doświadczenia na podobnym stanowisku,
bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i
ubezpieczeń społecznych,
doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń i rozliczaniu czasu pracy,
biegłej obsługi komputera oraz programu Płatnik.
CV prosimy składać w siedzibie firmy Suwałki ul. Szafirowa 5 lub mailem na
adres: hr@salag.com z dopiskiem nazwy stanowiska.

KONSERWATOR-ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

PPH \"Cymes\" zatrudni konserwatora-elektromechanika utrzymania ruchu. Zakres obowiązków: naprawa i modernizacja maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz wykonywanie prostych prac remontowych. Wymagane doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku oraz podstawowe uprawnienia spawacza. Oferujemy atrakcyjne warunki płacowe adekwatne do umiejętności. Kontakt osobisty w siedzibie zakładu przy. ul. Północnej 20a w Suwałkach.
tel.: 875673602
e-mail: kadry@cymespiekarnia.pl

Asystent(ka) Departamentu Likwidacji Szkód -RESO Europa Service Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Suwałki Zakres obowiązków: - przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, zarówno pocztą tradycyjną jak i elektroniczną dotyczącej Departamentu; - rejestracja poczty w systemie; - dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie, - przyjmowanie połączeń telefonicznych i udzielanie odpowiedzi zgodnie z kompetencjami. Wymagania: - CV wraz ze zdjęciem; - bardzo dobra organizacja pracy; - dokładność, skrupulatność; - silna motywacja do pracy, uczciwość i odpowiedzialność; - umiejętność pracy w zespole; - komunikatywność; - wysoka kultura osobista; - umiejętność szybkiego pisania na komputerze - bardzo dobra obsługa pakietu MS Office.
tel.: 87-5654519
e-mail: praca@reso.com.pl

Referent ds. sprzedaży - RESO Europa Service Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Suwałki Zakres obowiązków: - posprzedażowa obsługa ubezpieczeń, - kontrola i dbanie o jakość zawieranych umów, - przygotowywanie ofert handlowych, - udzielanie informacji klientom, agentom i brokerom na temat oferowanych produktów sprzedażowych jak również wyjaśnianie wszelkich wątpliwości czy pytań związanych z produktami i usługami w zakresie ubezpieczeń, - nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z Klientami. Wymagania: - CV wraz ze zdjęciem; - znajomość branży ubezpieczeniowej, - doświadczenie na podobnym stanowisku, - dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole, - budowanie dobrych relacji z klientem, - terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań oraz umiejętność realizacji zadań pod presją czasu, - silna motywacja do pracy, - komunikatywność, rzetelność, uczciwość i odpowiedzialność, Termin składania dokumentów do 14-09-2014.
tel.: 87-565-45-19
e-mail: praca@reso.com.pl

zatrudnię

zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych.tel 511-986-779
tel.: 511-986-779
e-mail: lunia70@o2.pl
fotografia

Zostań GRAFIKIEM KOMPUTEROWYM w rok!

Interesuje Cię praca w mediach, agencjach reklamowych i przygotowywanie projektów graficznych oraz kompozycji multimedialnych? Lubisz samodzielnie przygotowywać projekty, retuszować zdjęcia przy pomocy zaawansowanych narzędzi informatycznych, tworzyć animacje i prezentacje multimedialne? Podejmij naukę na odpowiednim kierunku! Zostań grafikiem komputerowym w rok! Zarezerwuj sobie miejsce online: WWW.ZAK.EDU.PL/FORMULARZ Dowiedz się więcej na www.suwalki.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Suwałki, ul. Noniewicza 85f (obok księgarni Kruk) UWAGA: REKRUTACJA trwa, liczba miejsc ograniczona, spiesz się, aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca wejdź na http://www.zak.edu.pl/formularz/ i zarezerwuj sobie miejsce.
tel.: 875663420
e-mail: suwalki@zak.edu.pl

Praca

Zatrudnię pomocnika dekarza na terenie Suwałk
tel.: 511708564

Operator wózka widłowego

Firma STOLLAR poszukuje osoby na stanowisko operator wózka widłowego z kwalifikacjami. CV proszę przesyłać na adres stollar@stollar.pl, tel.875626923

elektryk automatyk

Spółka Malow poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: elektryk - automatyk. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia kierunkowego i chęci poszerzania wiedzy. CV proszę przesłać na adres: kadry@malow.com.pl lub złożyć w siedzibie firmy: ul. Wojska Polskiego 114a, 16 - 400 Suwałki.
tel.: 87 566 07 05
e-mail: kadry@malow.com.pl

Budbaum zatrudni logistyka

Budbaum Mosty i Drogi Spółka z o.o. w Suwałkach zatrudni logistyka z doświadczeniem. Informacje pod numerem telefonu 517200412 oraz na stronie www.mostyidrogi.pl

Kierowca C+E

Poszukujemy kierowców z kat. C+E w relacji:EU,PL-LT,LV,EST Ciągnik siodłowy + naczepa chłodnia. Wymagania: doświadczenie, aktualny kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy. Zainteresowanych prosimy o kontakt
tel.: 500661205
e-mail: cv.minwija@gmail.com
fotografia

BIOMASAŻYSTA ? wartościowy zawód w rok

Naucz się profesjonalnie sztuki masażu! Już dziś zapisując się do Jednorocznej Szkoły Biomasażu Leczniczego możesz otrzymać zniżkę nawet do 30%. Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Suwałki, Noniewicza 85 F (obok księgarni Kruk). UWAGA: Rekrutacja letnia trwa! Już dziś wejdź na www.zak.edu.pl/formularz i zapisz się do szkoły nie wychodząc z domu .
tel.: 875663420
e-mail: suwalki@zak.edu.pl
fotografia

DEKORATOR WNĘTRZ zawód skrojony na miarę potrzeb rynku!

Masz zmysł artystyczny, lubisz aranżować, dobierać ciekawe wizualnie zestawienia. Interesujesz się design\'em, sztuką użytkową - to zawód dla Ciebie. Już dziś zapisz się do naszej szkoły online: WWW.ZAK.EDU.PL/FORMULARZ Wzrasta zapotrzebowanie na usługi dekoratorów wnętrz. Producenci mebli kuchennych, firmy handlujące wyposażeniem łazienek czy farbami do ścian w swoich salonach coraz częściej zatrudniają dekoratorów wnętrz. To właśnie takie osoby mają pomagać klientom dokonać właściwego wyboru produktu, aby w przyszłości, zadowoleni polecili właśnie ten konkretny salon znajomym... Zainwestuj w siebie - rozwijaj swoje talenty - rób to co na prawdę lubisz!!! 109zł/m-c Centrum Nauki i Biznesu \"Żak\" Suwałki ul. Noniewicz 85f (obok księgarni Kruk) http://www.zak.edu.pl/suwalki
tel.: 875663420
e-mail: suwalki@zak.edu.pl

Roznoszenie ulotek

Dwie, młode dziewczyny potrzebne do roznoszenia gazetki reklamowej w dniach 09.09.2014 (wtorek)-13.09.2014 (sobota). Praca około 6-7 godzin dziennie, płatne po wykonaniu zlecenia 6 zł/h. Kontakt osobisty w sklepie Partner AGD-RTV ul. 1-go Maja 2A (budynek Urzędu Skarbowego)
e-mail: sklep61@tajmax.com.pl

kierowca c+e

Poszukujemy kierowcy z kat C+E do pracy po UE.System 4/1 lub 6/2 Zainteresowanych proszę o kontakt
tel.: 500661205
e-mail: cv.minwija@gmail.com

Kierowca

Firma PPUH Meblet zatrudni kierowcę. Tel. 87 566-40-30.

Kierownik Produkcji Działu Aluminium

Budomex Fabryka Okien w Gołdapi zatrudni Kierownika Produkcji Działu Wyrobów z Aluminium. Wymagane doświadczenie. CV i list motywacyjny proszę przesłać na na e-maila: andrzej.puza@budomex.pl
tel.: 602485510

Przygotowanie produkcji

Fabryka Okien w Gołdapi zatrudni do przygotowania produkcji w dziale aluminium osoby z doświadczeniem. Więcej informacji pod numerem telefonu 602485510
tel.: 602485510
e-mail: andrzej.puza@budomex.pl

zatrudnię księgową od zaraz

Zatrudnię księgową z doświadczeniem na pół etatu pełna księgowość
tel.: 502933220
e-mail: czarasr@gmail.com

zatrudnię Elektryka

Witam, zatrudnię Elektryka, więcej szczegółów pod numerem telefonu 781-190-593
tel.: 781190593

Zapraszamy do udziału w projekcie \"Równi na rynku pracy\"

Młodzieżowe Ce14ntrum Kariery w Augustowie zaprasza osoby w wieku 18-24 lat, nieuczące się i niepracujące do udziału w projekcie ?Równi na rynku pracy\". W ramach projektu oferujemy bezpłatnie między innymi: grupowe doradztwo zawodowe, szkolenia zawodowe, kurs prawa jazdy kat. B, warsztaty komputerowe, płatne 6-miesięczne staże zawodowe. Więcej informacji można uzyskać w Młodzieżowym Centrum Kariery w Augustowie, Al. Kard. Wyszyńskiego 3A (budynek Augustowskiego Centrum Edukacyjnego) od pon.- pt. w godz. 7.45-15.45, tel. 515 859 975 lub 518 392 123.
tel.: 515 859 975
e-mail: mck.augustow@ohp.pl

Pomocnik magazyniera.

Regionalny Dystrybutor ZP OSKROBA zatrudni na czas od 26.08 do 30.09 na stanowisku pomocnik magazyniera (mile widziani studenci). Osoby zainteresowane ofertą proszę o kontakt tel. 664 959 145 lub stawiennictwo osobiste 25.08.2014 w godz. 7.00 - 9.00 ul.Wylotowa 3A .
tel.: 664 959 145
e-mail: arek.prelewicz@gmail.com

kierowca

Zatrudnię kierowce kategorii C+E . Stała trasa Suwałki- Warszawa.
tel.: 501565949
fotografia

Programista JAVA

Firma G-SOFT, świadcząca usługi informatyczne klientom takim jak Padma Art i Volvo Trucks, w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko Programista Java. Zakres obowiązków: doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformę Android,najlepiej podparte autorskimi aplikacjami, znajomość REST/SOAP. Oferujemy pracę w zgranym zespole przy ciekawych projektach. Warunki zatrudnienia: umowa o pracę.
tel.: 504506824
e-mail: praca@g-soft.pl

zatrudnię pracowników budowlanych

Witam Poszukujemy pracowników oraz pomocników budowlanych do prac przy termomodernizacji budynków. Mile widziane doświadczenie i chęć do pracy. Gwarantujemy regularne wypłaty wynagrodzenia oraz stałe zatrudnienie
tel.: 570714711
e-mail: biur@profit.suwalki.pl

POSZUKIWANA NIANIA

Poszukujemy niani z Jeleniewa do opieki nad 5 letnią dziewczynka płaca do uzgodnienia.
tel.: 517-527-457 lub 508-520-379

PILNIE ZATRUDNIMY

ZEM w Ełku, ul. Bema 2 pilnie zatrudni pracowników do pracy przy montażu wiązek elektrycznych do samochodów. Praca stojąca, zmianowa na linii produkcyjnej.
tel.: 87 610 52 41 wew. 374, 406
e-mail: wieslawa.wolyniec@zem.elk.pl

Track Tec S.A. zatrudni Laboranta

Track Tec S.A. Zakład Produkcyjny w Suwałkach zatrudni laboranta. Od wybranych kandydatów oczekujemy: wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane wyższe), mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium, umiejętności obsługi komputera, znajomość pakietu Ms Office, umiejętności pracy w zespole, dynamizmu i energia w działaniu, sumienności i dokładności Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres s.kowalski@tracktec.eu.
tel.: -
e-mail: s.kowalski@tracktec.eu

Praca sprzedawca

Zatrudnimy osobę uczącą się na stanowisko sprzedawcy do sklepu sportowego 50 Style. Wymagania : otwartość, łatwość nawiązywania kontaktu, pozytywne podejście do klienta. Doświadczenie w handlu może stanowić dodatkowy atut. CV proszę przynosić osobiście do sklepu 50 Style ul. Kościuszki 103 (TESCO).

ZIEMNIACZKI

POSZUKUJE ZBIERACZY ZIEMNIAKÓW OKOLICE AUGUSTOWA. INFO POD NR 786200204 LUB 507737346
tel.: 786200204, 507737346
e-mail: imilanowska@o2.pl

Kierowca kat. C

Przedsiębiorstwo SABO zatrudni kierowcę kategorii C. Wymagane prawo jazdy
kategorii C, uprawnienia na przewóz rzeczy i doświadczenie w pracy na
stanowisku kierowcy. Życiorys proszę składać osobiście w siedzibie Firmy,
przy ulicy Waryńskiego 26 w Suwałkach 

monter instalacji tryskaczowej

Firma Proben poszukuje ludzi na stanowisko: monter instalacji tryskaczowej. Miejsce pracy: Cała Polska Wymagania: -pracowitość, -chęć do nauki, -umiejętność pracy w grupie, -sumienność, -rzetelność. Mile widziane: - prawo jazdy kat B. Oferujemy: -zakwaterowanie, -stabilne zatrudnienie, -miła atmosferę pracy, Dodatkowe informacje: Doświadczenie nie jest wymagane. Wyjazdy trwają około 2 tygodnie po czym wracamy na parę dni i kolejny wyjazd. Dojazd do pracy z pracy oraz do miejsca zakwaterowania jest zapewniony przez firmę. Praca nie jest trudna do wykonywania jednak wymaga pewnej kreatywności w działaniu. CV prosimy przesyłać na kontakt@proben.net.pl
tel.: 698642842
e-mail: kontakt@proben.net.pl

praca w sklepie spożywczym

Zatrudnię ekspedientkę do pracy w sklepie spożywczym ze znajomością kasy fiskalnej.
tel.: 505002116
e-mail: emilias0@vp.pl
fotografia

Informatyk

Firma G-SOFT, świadcząca usługi informatyczne klientom takim jak Padma Art i Volvo Trucks, w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko Informatyk. Zakres obowiązków: administracja serwerami Linux oraz Windows Server, Active Directory, bazami danych MySQL, MSSQL. Utrzymywanie wysokich standardów obsługi użytkowników, udział w projektach prowadzonych w ramach działu IT. Mile widziana znajomość systemów MES, WMS, APS. Oferujemy pracę w młodym zespole przy ciekawych projektach. Warunki zatrudnienia: umowa o pracę.
tel.: 504506824
e-mail: praca@g-soft.pl

Pielęgniarka

Medica Vision poszukuje kandydatek na stanowisko pielęgniarka do poradni
chirurgicznej.Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV w siedzibie
ul.Nowomiejska 15

Track Tec S.A. Zakład Produkcyjny w Suwałkach zatrudni mechanika utrzymania ruchu

Track Tec S.A. Zakład Produkcyjny w Suwałkach zatrudni mechanika utrzymania ruchu. Wymagania: teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień mechaniki i budowy maszyn przemysłowych, umiejętności toczenia i frezowania lub spawania ze znajomością prac ślusarsko mechanicznych, kreatywność, sumienność, zdyscyplinowanie i zaangażowanie w pracy, dyspozycyjność. CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres w.dobrzyn@tracktec.eu.
tel.: -
e-mail: w.dobrzyn@tracktec.eu

RECMAN ZATRUDNI NA STANOWISKO SZWACZ

Producent odzieży Recman w Suwałkach zatrudni na stanowisko szwacz. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Aplikacje prosimy kierować na adres e- mail: kadry@recman.pl Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
tel.: 087 563-17-21
e-mail: kadry@recman.pl

Pracowników fizycznych

Zatrudnie pracowników do prac ziemnych kontakt 602-773-855
tel.: 602-773-855
fotografia

Opiekun w Domu Pomocy Społecznej/ Opiekunka Środowiskowa

Jesteś człowiekiem dojrzałym emocjonalnie, odpornym na sytuacje trudne i stres, odpowiedzialnym, zdyscyplinowanym i systematycznym, życzliwym i wrażliwym w stosunku do innych ludzi, pełnym tolerancji i poszanowanie godności drugiego człowieka? Zapisz się do ŻAKa i zdobądź idealny dla Ciebie zawód Opiekuna w Domu Pomocy Społecznej lub Opiekunki Środowiskowej! Dowiedz się więcej WWW.ZAK.EDU.PL/FORMULARZ , przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Noniewicza 85 F (obok księgarni Kruk), Suwałki TYLKO w Szkole ŻAK otrzymasz DOKUMENT GWARANCYJNY - NAUKA ZA DARMO! UWAGA: REKRUTACJA Trwa! Liczba miejsc ograniczona! Zarezerwuj sobie miejsce online: WWW.ZAK.EDU.PL/FORMULARZ
tel.: 875663420
e-mail: suwalki@zak.edu.pl

ZATRUDNIE NA BUDOWĘ

Zatrudnię na budowę pracowników budowlanych z doświadczeniem. Praca na terenie Suwałk.
tel.: 606736062
e-mail: Kardel1@o2.pl
fotografia

INTERNET TELEWIZJA TELEFON ,,NAJTANIEJ W MIEŚCIE\'\'

INTERNET 12 MB/S = 25 zł+ MODEM GRATIS INTERNET 20MB/S= 32zł + MODEM GRATIS TV ( 92k. )= 25 zł + DEKODER HD GRATIS TV(92K. HD) + INTERNET (12MB/S) = 50zł DEKODER HD TV(122. HD) + INTERNET (12MB/S) = 55zł DEKODER HD TV(122K. HD) +INTERNET (30MB/S) = 60zł !! DEKODER HD TEL 120 minut- 9 zł miesięcznie Aby poznać szczegóły oferty, zadzwoń lub wyślij sms o treści ?OK? na nr telefonu: Najlepsze oferty TYLKO o przedstawiciela Zamawiając u mnie dajesz mi pracę Podane ceny są cenami brutto niezmiennymi przez cały okres trwania umowy. Dostępność promocji ograniczona czasowo. tel.: 691767589
tel.: 691767589
e-mail: korcz.aga@o2.pl

Pilnie poszukuje niani do dwóch chłopców

Pilnie poszukuje niani do dwóch chłopców 3,5 roku i 1,5 roku, najlepiej z osiedla Północ. tel. 662833770
tel.: 662883770
e-mail: ania_20200@op.pl
fotografia

Poszukiwany nauczyciel gry na perkusji. SUWAŁKI

Szkoła Muzyki Rozrywkowej Longplay w Suwałkach poszukuje nauczyciela gry na perkusji. Szkoła oferuje lekcje: EMISJI GŁOSU, TURNTABLISMU (nowość), gry na PIANINIE, AKORDEONIE, GITARZE KLASYCZNEJ, AKUSTYCZNEJ, ELEKTRYCZNEJ i BASOWEJ. Z miłą chęcią przyjmiemy do naszego grona muzycznego perkusistę ze smykałką pedagogiczną.
tel.: 783 821 308
e-mail: annatomczak.muz@gmail.com

Kierowca

Zatrudnię kierowcę z prawem jazdy kat. C+E z doświadczeniem wymagane również świadectwo kwalifikacji - przewóz rzeczy. Praca na terenie Suwałk.
tel.: 602 773 855

Mistrz Utrzymania Ruchu

Fabryka Drzwi Porta oferuje pracę na stanowisku Mistrza Utrzymania Ruchu.
CV proszę składać na adres Fabryki. Suwałki, ul. Wojska Polskiego 114 B 

Poszukujemy bezrobotnego mężczyzny do 30 r. ż. z Sejn !

Poszukujemy bezrobotnego lub uczącego się zaocznie mężczyzny do 30 r. ż., który chciałby zdobyć uprawnienia na spawacza MAG i MIG. Gwarantujemy stypendium szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdów, płatny 5miesięczny staż oraz realną możliwość stałego zatrudnienia jako spawacz. Cv prosimy wysłać na maila : marketing@traning-group.com.pl. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Serdecznie zapraszamy !
tel.: 664-787-251
e-mail: marketing@training-group.com.pl

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ KAT. C+E

Zatrudnię kierowcę kat C+E. Wyjazdy 1-2 tygodniowe po terenie Unii Europejskiej.
tel.: 515194299

ZATRUDNIĘ W SKLEPIE Z ODZIEŻĄ DAMSKĄ

Zatrudnię panią (do 35 lat, bezdzietną) do pracy w sklepie odzieżowym w niepełnym wymiarze godzin. Kontakt osobisty wyłącznie w poniedziałki w godz. 11-18 w Sklepie Odzieżowym \"Karmen\"(Babski Świat) ul. Kowalskiego 17, Suwałki. Kontakt: 606 11 11 49
tel.: 606 11 11 49
e-mail: mebdar@wp.pl
fotografia

Programista

Firma G-SOFT szuka chętnych do pracy na stanowisku Programista Miejsce pracy: Suwałki Wymagania znajomość języków PHP, Java, SQL oraz doświadczenie w programowaniu z użyciem relacyjnych baz danych (np. MySQL) Znajomość j. angielskiego pozwalająca na biegłe czytanie dokumentacji technicznej Znajomość HTML/CSS/JavaScript będzie dodatkowym atutem Mile widziana znajomość: Yii, Zend, Drupal, Wordpress, Joomla, Android. W zamian oferujemy pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole. CV prosimy przesyłać na adres: praca@g-soft.pl
tel.: 504506824
e-mail: praca@g-soft.pl

Zatrudnię kierowcę kat.C,C+E z doświadczeniem.Praca Suwałki i okolice.

Zatrudnię kierowcę kat.C,C+E z doświadczeniem.Praca Suwałki i okolice.
tel.: 507082117

WYNAJMĘ DLA FRYZJERKI

Wynajmę dla fryzjerki połowę salonu fryzjerskiego. Dobra lokalizacja ul. Kowalskiego.
tel.: 608107573
fotografia

Praca instruktora nauki jazdy

Zatrudnię instruktora nauki jazdy kategorii B. Mile widziane kategorie A,C. Wymagania to miła aparycja, wysoka kultura osobista i przede wszystkim wysoki poziom wiedzy. CV proszę wysyłać na email janwasilewski@interia.pl
tel.: 602 70 20 20
e-mail: janwasilewski@interia.pl

Zatrudnię kelnerkę

Restauracja zatrudni kelnerkę na weekendy. Wymagane: komunikatywność i miła aparycja. Zainteresowane osoby wraz z CV zapraszamy do lokalu Suwałki ul. Noniewicza 35
tel.: sayurisushi@op.pl
e-mail: sayurisushi@op.pl

Praca w bufecie

Zatrudnię młodą Panią do pracy w bufecie w barze OLSZANKA. tel.:
500-765-695.

Pomoc do kuchni

Jazz Club Papaja zatrudni na stałe pomoc do kuchni. Zgłoszenia w lokalu,
Ełk, Pułaskiego 26.

MEBLET zatrudni

Firma MEBLET zatrudni pracownika ze znajomością komputera do obsługi
maszyny CNC(istnieje możliwość przeszkolenia). Tel. 875664030

praca na budowie

zatrudnię chętnych do pracy w budownictwie, tel.531825260
tel.: 531825260
e-mail: zbigniew.paszkowski1959@o2.pl

Firma Iryd Gołdap zatrudni pracowników na stanowiska kierownicze ...

Firma IRYD Sp. z o.o. ul. Ekonomiczna 5 19-500 Gołdap zatrudni pracowników na stanowiska: 1. KIEROWNIK ZMIANY ORAZ ZASTĘPCA KIEROWNIKA ZMIANY W SYSTEMIE PRACY TRZYZMIANOWEJ Wymagania: - wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziana technologia produkcji, zarządzanie lub pokrewne) - mile widziany staż pracy, doświadczenie przy produkcji - umiejętność kierowania dużym zespołem pracowników, umiejętność organizacji pracy - dyspozycyjność, łatwość w przyswajaniu wiedzy 2. PROGRAMISTA ROBOTÓW SPAWALNICZYCH Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne - mile widziany staż pracy, doświadczenie przy produkcji - umiejętność organizacji pracy, dyspozycyjność Więcej informacji pod numerem telefonu 087 615 05 72 wew. 23 lub osobiście w siedzibie firmy przy ul. Ekonomicznej 5 w Gołdapi. Osoba kontaktowa ? dyrektor zakładu drewnianego Michał Rejkowicz, e-mail: m.rejkowicz@iryd.pl.
tel.: 087 6150572
e-mail: m.rejkowicz@iryd.pl

Track Tec S.A. Zakład Produkcyjny w Suwałkach zatrudni mechanika utrzymania ruchu

Track Tec S.A. Zakład Produkcyjny w Suwałkach zatrudni mechanika utrzymania ruchu. Wymagania: teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień mechaniki i budowy maszyn przemysłowych, umiejętności toczenia i frezowania lub spawania ze znajomością prac ślusarsko ? mechanicznych, kreatywność, sumienność, zdyscyplinowanie i zaangażowanie w pracy, dyspozycyjność. CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres w.dobrzyn@tracktec.eu.
tel.: -
e-mail: w.dobrzyn@tracktec.eu

Kierowca samochodu ciężarowego

Zatrudnimy kierowcę samochodu ciężarowego. Trasy lokalne-może być emeryt.
telefon 609991767 

Praca na produkcji

30 nowych miejsc pracy na produkcji. Oferujemy umowę o pracę i pełne
świadczenia ZUS. Kontakt: 607 402 900

Praca w bufecie

Zatrudnię młodą Panią do pracy w bufecie w barze OLSZANKA. tel.:
500-765-695.

Praca w barze

Zatrudnię do pracy w barze. Tel. 509-581-206

powrót...