Ta strona używa ciasteczek (cookies), które są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
X

Dziś: Poniedziałek, 22 września 2014 roku. Imieniny: Tomasza, Maurycego » Sprawdź pogodę
Gołdap LiVE Olecko LiVE Sejny LiVE Augustów LiVE Ełk LiVE Suwałki LiVE

radio5
Dodaj ogloszenie
Zaprzyjaznione strony
Znajdujesz się w: Strona główna » Ogloszenia » Dam

Ogłoszenia » Dam


Niania

Szukam opiekunki do 14 miesięcznej dziewczynki. Praca od października 8-9 godzin dziennie, czasami krócej, weekendy wolne. Więcej informacji pod telefonem.
tel.: 695809797
fotografia

Praca dodatkowa

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym Sp z o.o. Spółka Komandytowa poszukuje współpracowników jako praca dodatkowa. Przedstawiciel dociera do poszkodowanych w wypadkach (komunikacyjnych, na chodnikach itp.) podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej. Po zwykłej kolizji drogowej dochodzi zwykle do skręcenia kręgosłupa szyjnego, lędźwiowego (ból szyi, trudności w poruszaniu głowy, złe samopoczucie, bezsenność). Te objawy mogą wystąpić nawet dopiero po 72 godz. od wypadku. To najczęściej bagatelizowane objawy powypadkowe, za które należy się odszkodowanie. Nasza firma specjalizuje się w uzyskaniu należnego odszkodowania w zakresie w zakresie wypadków komunikacyjnych, na chodnikach, wypadków przy pracy oraz powstałych szkód zdrowotnych i rzeczowych. Mały nakład pracy, godne zarobki (prowizja).
tel.: 505220964
e-mail: r.milewski@odszkodowaniakomunikacyjne.pl

Zatrudnimy osobę na stanowisko SUSHI MASTERA (kucharza sushi)- możliwość przyuczenia

Restauracja SAYURI SUSHI zatrudni osobę na stanowisko SUSHI MASTERA - kucharza sushi. Gwarantujemy przyuczenie. Wymagane kreatywność oraz miła aparycja. Poszukujemy osoby na stale bądź na dłuższy okres czasu. Gwarantowane dobre zarobki. Mile widziane doświadczenie gastronomiczne. Osoby zainteresowane zapraszamy wraz z CV do Naszego lokalu- Suwałki ul. Noniewicza 35.
tel.: sayurisushi@op.pl
e-mail: sayurisushi@op.pl

Kierowca C+E z doświadczeniem

Zatrudnię kierowce z doświadczeniem na trasy międzynarodowe po UE. Wymagane: prawo jazdy kat. C+E kurs na przewóz rzeczy karta kierowcy.
e-mail: aleks.transport@gmail.com

Praca na drogach

Zatrudnię do pracy na drogach z umiejętnością układania kostki brukowej, 509-414-869.

zatrudnimy pracowników produkcyjnych

Spółka Malow zatrudni pracowników produkcyjnych. Od kandydatów oczekujemy umiejętności czytania rysunku technicznego lub doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych. CV proszę przesłać na adres: kadry@malow.com.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Spółki: ul. Wojska Polskiego 114a
tel.: 87 566 07 05
e-mail: kadry@malow.com.pl

zatrudnimy pracownika magazynowego

Spółka Malow poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik magazynowy. CV proszę przesyłać na adres: kadry@malow.com.pl lub złożyć osobiście w siedzibie firmy: ul. Wojska Polskiego 114a
tel.: 87 566 07 05
e-mail: kadry@malow.com.pl

dam pracę

Poszukuję silnych mężczyzn do prac wyburzeniowych od zaraz. Informację pod nr 730 236 033
tel.: 730236033
e-mail: ew-ue@wp.pl
fotografia

DEKORATOR WNĘTRZ zawód skrojony na miarę potrzeb rynku!

Masz zmysł artystyczny, lubisz aranżować, dobierać ciekawe wizualnie zestawienia. Interesujesz się design\'em, sztuką użytkową - to zawód dla Ciebie. Już dziś zapisz się do naszej szkoły online: http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Wzrasta zapotrzebowanie na usługi dekoratorów wnętrz. Producenci mebli kuchennych, firmy handlujące wyposażeniem łazienek czy farbami do ścian w swoich salonach coraz częściej zatrudniają dekoratorów wnętrz. To właśnie takie osoby mają pomagać klientom dokonać właściwego wyboru produktu, aby w przyszłości, zadowoleni polecili właśnie ten konkretny salon znajomym... Zainwestuj w siebie - rozwijaj swoje talenty - rób to co na prawdę lubisz!!! 109zł/m-c Centrum Nauki i Biznesu \"Żak\" Suwałki ul. Noniewicz 85f (obok księgarni Kruk) http://www.zak.edu.pl/suwalki
tel.: 875663420
e-mail: suwalki@zak.edu.pl

Zatrudnię do salonu Sukni Ślubnych i Wieczorowych

Zatrudnię osobę do pracy w salonie Sukni Ślubnych i Wieczorowych. 1/2 etatu. tel. 880654519
fotografia

Zostań Opiekunem w Domu Pomocy Społecznej / Opiekunką środowiskową

Jesteś człowiekiem dojrzałym emocjonalnie, odpornym na sytuacje trudne i stres, odpowiedzialnym, zdyscyplinowanym i systematycznym, życzliwym i wrażliwym w stosunku do innych ludzi, pełnym tolerancji i poszanowanie godności drugiego człowieka? Zapisz się do ŻAKa i zdobądź idealny dla Ciebie zawód Opiekuna w Domu Pomocy Społecznej lub Opiekunki Środowiskowej! Dowiedz się więcej, przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Noniewicza 85 F, Suwałki TYLKO w Szkole ŻAK otrzymasz DOKUMENT GWARANCYJNY - NAUKA ZA DARMO! UWAGA: REKRUTACJA Trwa! Liczba miejsc ograniczona! Zarezerwuj sobie miejsce online: http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy
tel.: 875663420
e-mail: suwalki@zak.edu.pl
fotografia

DARMOWE, zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

Zapraszamy absolwentów gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej oraz zasadniczej szkoły zawodowej do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych ?ŻAK? w Suwałkach. Podnieś swoje kwalifikacje za darmo!!! - zajęcia w trybie zaocznym (sobota, niedziela), - zaświadczenia do ZUS, KRUS itp. - legitymacja uprawniająca do zniżek, - rabaty u kilkuset Partnerów! Sprawdź naszą ofertę na www.zak.edu.pl/suwalki lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: SUWAŁKI, ul. Noniewicza 85 F (obok księgarni Kruk), tel. 87 566 34 20 UWAGA: Rekrutacja letnia trwa! Zarezerwuj sobie miejsce online: www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy. Liczba miejsc ograniczona!
tel.: 875663420
e-mail: suwalki@zak.edu.pl

Pracownik fizyczny od zaraz.

Firma GARDENON zajmująca się projektowaniem i zakładaniem ogrodów, pilnie poszukuje pracowników do pracy fizycznej od zaraz. Mile widziana znajomość roślin, umiejętność posługiwania się narzędziami ogrodniczymi min. kosiarki, kosy spalinowe, glebogryzarka, wertykulator itp., posiadanie prawa jazdy kat.B. Osoby , które nie boją się podejmować samodzielnych decyzji, odpowiedzialności za wykonaną pracę proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: kuleczka@fejm.pl . Najlepiej osoby niepalące.
e-mail: kuleczka@fejm.pl

Doradca Klienta

Zatrudnimy osobę na stanowisko Doradca Klienta w salonie Plusa w CH Plaza w Suwałkach. Od kandydatów oczekujemy: - wykształcenie min. średnie, - dobra znajomość obsługi komputera, - doświadczenie w pracy związanej z obsługą Klienta, - dyspozycyjność, komunikatywność,  - umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, - mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy praca@cdi.pl lub złożyć w osobiście w Salonie Plusa w CH Plaza, ul. Dwernickiego 15, lok. 247
tel.: 876182060
e-mail: praca@cdi.pl

Pracownik Przygotowanie Produkcji

Fabryka Okien w Gołdapi zatrudni do Przygotowania Produkcji w Dziale Aluminium osoby z doświadczeniem. CV i list motywacyjny proszę kierować na e-mail: andrzej.puza@budomex.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu 602485510.

Kierownik Produkcji Działu Aluminium

Budomex Fabryka Okien w Gołdapi zatrudni Kierownika Produkcji Działu Wyrobów z Aluminium. Wymagane doświadczenie. CV i list motywacyjny proszę przesłać na na e-maila: andrzej.puza@budomex.pl tel.: 602485510

Zatrudnię do montażu okien

Firma EURO OKNO zatrudni pracowników do montażu okien. Prosimy o kontakt tel. 796-651-122.
tel.: 796-651-122
e-mail: eurookno@eurookno.pl
fotografia

Zostań GRAFIKIEM KOMPUTEROWYM w rok!

Interesuje Cię praca w mediach, agencjach reklamowych i przygotowywanie projektów graficznych oraz kompozycji multimedialnych? Lubisz samodzielnie przygotowywać projekty, retuszować zdjęcia przy pomocy zaawansowanych narzędzi informatycznych, tworzyć animacje i prezentacje multimedialne? Podejmij naukę na odpowiednim kierunku! Zostań grafikiem komputerowym w rok! Zarezerwuj sobie miejsce online: www.zak.edu.pl/formularz Dowiedz się więcej na www.suwalki.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Suwałki, ul. Noniewicza 85f (obok księgarni Kruk) UWAGA: Zostały tylko 4 wolne miejsca! Spiesz się, aby nie zabrakło dla Ciebie wejdź na http://www.zak.edu.pl/formularz/ i zarezerwuj je sobie.
tel.: 875663420
e-mail: suwalki@zak.edu.pl

Dyżurny Punktu Informacji Drogowej

Agencja Pracy MD Serwis Personalny nr 8595, dla klienta Spółki Akcyjnej, mającej ugruntowaną pozycję na rynku w swojej branży, poszukuje osób do pracy na stanowisko: DYŻURNY PUNKTU INFORMACJI DROGOWEJ Zakres zadań: *kontrola stanu nawierzchni dróg i warunków atmosferycznych *W razie potrzeby wzywanie do prac kierowców solarek, piaskarek, pługów *Bieżąca realizacja przyjętych zgłoszeń z systemu *Udzielanie informacji o przejezdności dróg jednostkom policji, pogotowia, PKS itp *Prowadzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej akcji zimowego utrzymania dróg Od kandydatów oczekujemy: * wykształcenia min. średniego * chęci do pracy i możliwości pracy w porze nocnej * sprawnej umiejętności obsługi komputera (warunek konieczny) * zaangażowania * odporności na sytuacje stresowe * umiejętności podejmowania szybkich decyzji * prawo jazdy kat. B (warunek bezwzględnie konieczny) * dyspozycyjność Oferta: *możliwość dłuższej współpracy *umowa zlecenia *niezbędne narzędzia pracy *szkolenie *praca w miejscowości Suwałki CV prosimy wysyłać na adres: u.tichoniuk@md-serwispersonalny.pl w tytule wpisując ?Dyżurny Suwalki? Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
e-mail: u.tichoniuk@md-serwispersonalny.pl

PRACA KFC SUWAŁKI! PILNE!!

RESTAURACJA KFC SUWAŁKI PLAZA POSZUKUJE PRACOWNIKÓW RESTAURACJI. Zależy Ci na rozwoju zawodowym i szybkim awansie? Interesują Cię elastyczne godziny pracy, bo masz dużo innych zajęć? Sam decydujesz, ile pracujesz. Jesteś energiczny i masz poczucie humoru? Potrafisz zarażać swoją energią innych? Lubisz pracować w zespole? Wierzysz w swoje umiejętności? Jesteś pełnoletni? Masz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych? Oferta skierowana jest również do osób niepełnosprawnych. Nie czekaj, wyślij swoje cv już dziś ? na adres: plkfcsuwalki.plaza@amrest.eu lub zostaw w restauracji.
tel.: 713861924
e-mail: plkfcsuwalki.plaza@amrest.eu

ZATRUDNIĘ KOBIETĘ NA STANOWISKO POMOCNIKA MAGAZYNIERA-PAKOWACZA

PPH ?Cymes? zatrudni kobietę na stanowisko pomocnika magazyniera, pakowacza. Zakres obowiązków: pakowanie oraz wydawanie wyrobów cukierniczych zgodnie z wytycznymi. Kontakt osobisty w siedzibie zakładu przy ul. Północnej 20a w Suwałkach.
tel.: 875673602
e-mail: kadry@cymespiekarnia.pl

Sprzedawca w sklepie piekarniczym OSKROBA.

Piekarnia Oskroba poszukuje do sklepu piekarniczego przy ulicy Noniewicza 79B w Suwałkach osób do obsługi klientów. Wymagana łatwość w nawiązywaniu kontaktów, miła aparycja oraz odporność na stres. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników sprzedaży. Cv wraz z aktualnym zdjęciem proszę przesyłać na adres: arek.prelewicz@oskroba.pl .
tel.: 664 959 145
e-mail: arek.prelewicz@oskroba.pl

ZATRUDNIĘ KIEROWNIKA DZIAŁU TECHNICZNEGO

PPH \"Cymes\" zatrudni Kierownika działu Technicznego. Zakres obowiązków: kierowanie pracami zespołu technicznego w zakresie utrzymania ruchu. Przygotowanie, wdrażanie i nadzór nad terminowym realizowaniem zadań z zakresu konserwacji, remontów, napraw i usuwania awarii. Oferujemy atrakcyjne warunki płacowe adekwatne do umiejętności. Kontakt osobisty w siedzibie zakładu przy. ul. Północnej 20a w Suwałkach.
tel.: 875673602
e-mail: kadry@cymespiekarnia.pl

Pracownik budowlany

Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych praca również w okresie zimowym
tel.: 502 350 426

Zatrudnię mężczyznę na stanowisko SUSHI MASTERA (kucharz sushi) z możiwością przeszkolenia

Restauracja SAYURI SUSHI zatrudni mężczyznę na stanowisko SUSHI MASTERA - kucharza sushi. Gwarantujemy przyuczenie. Wymagane kreatywność oraz miła aparycja. Poszukujemy osoby na stale bądź na dłuższy okres czasu. Mile widziane doświadczenie gastronomiczne. Osoby zainteresowane zapraszamy wraz z CV do Naszego lokalu- Suwałki ul. Noniewicza 35.
tel.: sayurisushi@op.pl
e-mail: sayurisushi@op.pl

Zatrudnię kierowcę na dowozy (weekendy)

Restauracja zatrudni mężczyznę na stanowisko dostawcy sushi. Praca weekendowa. Osoby zainteresowane zapraszamy wraz z CV do lokalu- Suwałki Noniewicza 35
tel.: sayurisushi@op.pl
e-mail: sayurisushi@op.pl

Zatrudnię instalatorów

Prężnie rozwijająca się firma zatrudni instalatorów sanitarnych CV osobiście bądź przesłać na adres pps.truchan@wp.pl ul.Leśna 5 Suwałki
tel.: .
e-mail: pps.truchan@wp.pl

Kierowca

Zakład Mięsny Dyczewscy zatrudni kierowcę handlowca z doświadczeniem w
branży mięsnej. Więcej informacji w siedzibie firmy przy ul. Buczka 60A

Doświadczona opiekunka szuka pracy od zaraz

Witam, szukam pracy jako opiekunka do dzieci, ponieważ moja obecna podopieczna poszła już do przedszkola. Posiada wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi w różnym wieku, poparte referencjami. Jestem osobą miłą, opiekuńczą, lubiącą dzieci. Ze względu na dojazd najbardziej interesuje mnie praca w okolicach oś Hańcza, Buczka, Polna lub centrum miasta. Zapraszam do kontaktu pod nr tel 510021360
tel.: 510021360
e-mail: t.gugnowski@interia.pl

Tokarz

Firma SALAG zatrudni pracownika na stanowisko tokarz. Zainteresowane osoby
prosimy o przesłanie ofert zawierających cv z dopiskiem ?TOKARZ? na adres
email: hr@salag.com lub złożenie osobiście w siedzibie firmy Suwałki ul.
Szafirowa 5.

Stażysta/ka do sklepu odzieżowego w Suwałkach

Poszukujemy osoby zarejestrowanej w PUP na staż do pracy w sklepie odzieżowym w Suwałkach. Po odbyciu stażu możliwość uzyskania UMOWY O PRACĘ na czas nieokreślony. Wymagana komunikatywna znajomości języka litewskiego. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.
tel.: 087087087
e-mail: detalmix@gmail.com

Praca w bufecie

Zatrudnię młodą Panią do pracy w bufecie w barze OLSZANKA. tel.:
500-765-695. 

praca w sklepie

Zatrudnię ekspedientkę do pracy w sklepie spożywczym .
tel.: 501565925
e-mail: emilias0@vp.pl

sprzedawczyni

praca w kiosku na terenie targowiska miejskiego Zatrudnię ekspedientkę do pracy w kiosku odzieżowym , ze znajomością kasy fiskalnej - możliwość przyuczenia
tel.: 608 077 810 lub 604 299 755

Praca na produkcji

Praca dla każdego na produkcji spożywczej tel. 508040363 lub 571306064

Track Tec S.A. zatrudni pracowników produkcji

Track Tec S.A. Zakład Produkcyjny w Suwałkach zatrudni pracowników produkcji, wymagane doświadczenie w pracy na produkcji. Warunki zatrudnienia - umowa o pracę. Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres s.murawka@tracktec.eu.
tel.: -
e-mail: s.murawka@tracktec.eu
fotografia

Przedstawiciel Optima Finanse dla domu Augustów / Sejny / Grajewo

Optima S. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się firma z branży pożyczkowej, ciesząca się zaufaniem klientów i przedstawicieli, posiadająca certyfikat Rzetelna Firma oraz Firma Przyjazna Klientowi poszukuje Przedstawiciela na teren Augustowa, Sejn oraz Grajewa Oczekujemy komunikatywności i zaangażowania. Oferujemy: Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie Nienormowany czas pracy Telefon służbowy Może to tyć Twoja praca dodatkowa.
tel.: 608 857 629
e-mail: malgorzata.dziczkowska@optimasa.pl

Poszukiwany nauczyciel gry na GITARZE BASOWEJ. SUWAŁKI

Szkoła Muzyki Rozrywkowej LONGPLAY w Suwałkach chętnie przyjmie do swojego grona muzycznego nauczyciela gry na gitarze basowej. Obecnie prowadzimy lekcje gry na pianinie, perkusji, akordeonie, gitarze klasycznej i elektrycznej a także emisja głosu i turntablism.
tel.: 783 821 308
e-mail: annatomczak.muz@gmail.com

Fryzjerka

Praca dla fryzjerki w salonie fryzjerskim. Własna działalność gospodarcza.
Tel. 608-107-573. 

Kierowca Kat B lub C

Szukam Kierowcy do rozwożenia towaru samochodem dostawczym do 3,5tony na terenie Suwałk.
tel.: 691693405

Track Tec S.A. Zakład Produkcyjny w Suwałkach zatrudni mechanika utrzymania ruchu

Track Tec S.A. Zakład Produkcyjny w Suwałkach zatrudni mechanika utrzymania ruchu. Wymagania: teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień mechaniki i budowy maszyn przemysłowych, prac ślusarsko mechanicznych, sumienność, zaangażowanie w pracy, dyspozycyjność. CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres w.dobrzyn@tracktec.eu.
tel.: -
e-mail: w.dobrzyn@tracktec.eu

Pracownik magazynowy

Hurtownia spożywcza z Suwałk poszukuje pracownika magazynowego.
tel.: 691693412
e-mail: sekretariat@mona.suwalki.pl

Kierownik serwisu i handlowców

Zatrudnię kierownika serwisu i handlowców. Branża samochodowa,
wykształcenie średnie techniczne. Tel 508-266-800.

Specjalista do spraw kadr i płac.

Firma SALAG wiodący producent innowacyjnych technologii, wykończeń
budowlanych zatrudni pracownika na stanowisko specjalista do spraw kadr i
płac. Wymagamy:
minimum średniego wykształcenia,
doświadczenia na podobnym stanowisku,
bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i
ubezpieczeń społecznych,
doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń i rozliczaniu czasu pracy,
biegłej obsługi komputera oraz programu Płatnik.
CV prosimy składać w siedzibie firmy Suwałki ul. Szafirowa 5 lub mailem na
adres: hr@salag.com z dopiskiem nazwy stanowiska.

KONSERWATOR-ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

PPH \"Cymes\" zatrudni konserwatora-elektromechanika utrzymania ruchu. Zakres obowiązków: naprawa i modernizacja maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz wykonywanie prostych prac remontowych. Wymagane doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku oraz podstawowe uprawnienia spawacza. Oferujemy atrakcyjne warunki płacowe adekwatne do umiejętności. Kontakt osobisty w siedzibie zakładu przy. ul. Północnej 20a w Suwałkach.
tel.: 875673602
e-mail: kadry@cymespiekarnia.pl

Asystent(ka) Departamentu Likwidacji Szkód -RESO Europa Service Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Suwałki Zakres obowiązków: - przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, zarówno pocztą tradycyjną jak i elektroniczną dotyczącej Departamentu; - rejestracja poczty w systemie; - dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie, - przyjmowanie połączeń telefonicznych i udzielanie odpowiedzi zgodnie z kompetencjami. Wymagania: - CV wraz ze zdjęciem; - bardzo dobra organizacja pracy; - dokładność, skrupulatność; - silna motywacja do pracy, uczciwość i odpowiedzialność; - umiejętność pracy w zespole; - komunikatywność; - wysoka kultura osobista; - umiejętność szybkiego pisania na komputerze - bardzo dobra obsługa pakietu MS Office.
tel.: 87-5654519
e-mail: praca@reso.com.pl

Referent ds. sprzedaży - RESO Europa Service Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Suwałki Zakres obowiązków: - posprzedażowa obsługa ubezpieczeń, - kontrola i dbanie o jakość zawieranych umów, - przygotowywanie ofert handlowych, - udzielanie informacji klientom, agentom i brokerom na temat oferowanych produktów sprzedażowych jak również wyjaśnianie wszelkich wątpliwości czy pytań związanych z produktami i usługami w zakresie ubezpieczeń, - nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z Klientami. Wymagania: - CV wraz ze zdjęciem; - znajomość branży ubezpieczeniowej, - doświadczenie na podobnym stanowisku, - dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole, - budowanie dobrych relacji z klientem, - terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań oraz umiejętność realizacji zadań pod presją czasu, - silna motywacja do pracy, - komunikatywność, rzetelność, uczciwość i odpowiedzialność, Termin składania dokumentów do 14-09-2014.
tel.: 87-565-45-19
e-mail: praca@reso.com.pl

zatrudnię

zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych.tel 511-986-779
tel.: 511-986-779
e-mail: lunia70@o2.pl
fotografia

Zostań GRAFIKIEM KOMPUTEROWYM w rok!

Interesuje Cię praca w mediach, agencjach reklamowych i przygotowywanie projektów graficznych oraz kompozycji multimedialnych? Lubisz samodzielnie przygotowywać projekty, retuszować zdjęcia przy pomocy zaawansowanych narzędzi informatycznych, tworzyć animacje i prezentacje multimedialne? Podejmij naukę na odpowiednim kierunku! Zostań grafikiem komputerowym w rok! Zarezerwuj sobie miejsce online: WWW.ZAK.EDU.PL/FORMULARZ Dowiedz się więcej na www.suwalki.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Suwałki, ul. Noniewicza 85f (obok księgarni Kruk) UWAGA: REKRUTACJA trwa, liczba miejsc ograniczona, spiesz się, aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca wejdź na http://www.zak.edu.pl/formularz/ i zarezerwuj sobie miejsce.
tel.: 875663420
e-mail: suwalki@zak.edu.pl

Praca

Zatrudnię pomocnika dekarza na terenie Suwałk
tel.: 511708564

Operator wózka widłowego

Firma STOLLAR poszukuje osoby na stanowisko operator wózka widłowego z kwalifikacjami. CV proszę przesyłać na adres stollar@stollar.pl, tel.875626923

elektryk automatyk

Spółka Malow poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: elektryk - automatyk. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia kierunkowego i chęci poszerzania wiedzy. CV proszę przesłać na adres: kadry@malow.com.pl lub złożyć w siedzibie firmy: ul. Wojska Polskiego 114a, 16 - 400 Suwałki.
tel.: 87 566 07 05
e-mail: kadry@malow.com.pl

Budbaum zatrudni logistyka

Budbaum Mosty i Drogi Spółka z o.o. w Suwałkach zatrudni logistyka z doświadczeniem. Informacje pod numerem telefonu 517200412 oraz na stronie www.mostyidrogi.pl

Kierowca C+E

Poszukujemy kierowców z kat. C+E w relacji:EU,PL-LT,LV,EST Ciągnik siodłowy + naczepa chłodnia. Wymagania: doświadczenie, aktualny kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy. Zainteresowanych prosimy o kontakt
tel.: 500661205
e-mail: cv.minwija@gmail.com
fotografia

BIOMASAŻYSTA ? wartościowy zawód w rok

Naucz się profesjonalnie sztuki masażu! Już dziś zapisując się do Jednorocznej Szkoły Biomasażu Leczniczego możesz otrzymać zniżkę nawet do 30%. Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Suwałki, Noniewicza 85 F (obok księgarni Kruk). UWAGA: Rekrutacja letnia trwa! Już dziś wejdź na www.zak.edu.pl/formularz i zapisz się do szkoły nie wychodząc z domu .
tel.: 875663420
e-mail: suwalki@zak.edu.pl
fotografia

DEKORATOR WNĘTRZ zawód skrojony na miarę potrzeb rynku!

Masz zmysł artystyczny, lubisz aranżować, dobierać ciekawe wizualnie zestawienia. Interesujesz się design\'em, sztuką użytkową - to zawód dla Ciebie. Już dziś zapisz się do naszej szkoły online: WWW.ZAK.EDU.PL/FORMULARZ Wzrasta zapotrzebowanie na usługi dekoratorów wnętrz. Producenci mebli kuchennych, firmy handlujące wyposażeniem łazienek czy farbami do ścian w swoich salonach coraz częściej zatrudniają dekoratorów wnętrz. To właśnie takie osoby mają pomagać klientom dokonać właściwego wyboru produktu, aby w przyszłości, zadowoleni polecili właśnie ten konkretny salon znajomym... Zainwestuj w siebie - rozwijaj swoje talenty - rób to co na prawdę lubisz!!! 109zł/m-c Centrum Nauki i Biznesu \"Żak\" Suwałki ul. Noniewicz 85f (obok księgarni Kruk) http://www.zak.edu.pl/suwalki
tel.: 875663420
e-mail: suwalki@zak.edu.pl

Roznoszenie ulotek

Dwie, młode dziewczyny potrzebne do roznoszenia gazetki reklamowej w dniach 09.09.2014 (wtorek)-13.09.2014 (sobota). Praca około 6-7 godzin dziennie, płatne po wykonaniu zlecenia 6 zł/h. Kontakt osobisty w sklepie Partner AGD-RTV ul. 1-go Maja 2A (budynek Urzędu Skarbowego)
e-mail: sklep61@tajmax.com.pl

kierowca c+e

Poszukujemy kierowcy z kat C+E do pracy po UE.System 4/1 lub 6/2 Zainteresowanych proszę o kontakt
tel.: 500661205
e-mail: cv.minwija@gmail.com

Kierowca

Firma PPUH Meblet zatrudni kierowcę. Tel. 87 566-40-30.

Kierownik Produkcji Działu Aluminium

Budomex Fabryka Okien w Gołdapi zatrudni Kierownika Produkcji Działu Wyrobów z Aluminium. Wymagane doświadczenie. CV i list motywacyjny proszę przesłać na na e-maila: andrzej.puza@budomex.pl
tel.: 602485510

Przygotowanie produkcji

Fabryka Okien w Gołdapi zatrudni do przygotowania produkcji w dziale aluminium osoby z doświadczeniem. Więcej informacji pod numerem telefonu 602485510
tel.: 602485510
e-mail: andrzej.puza@budomex.pl

zatrudnię księgową od zaraz

Zatrudnię księgową z doświadczeniem na pół etatu pełna księgowość
tel.: 502933220
e-mail: czarasr@gmail.com

zatrudnię Elektryka

Witam, zatrudnię Elektryka, więcej szczegółów pod numerem telefonu 781-190-593
tel.: 781190593

Zapraszamy do udziału w projekcie \"Równi na rynku pracy\"

Młodzieżowe Ce14ntrum Kariery w Augustowie zaprasza osoby w wieku 18-24 lat, nieuczące się i niepracujące do udziału w projekcie ?Równi na rynku pracy\". W ramach projektu oferujemy bezpłatnie między innymi: grupowe doradztwo zawodowe, szkolenia zawodowe, kurs prawa jazdy kat. B, warsztaty komputerowe, płatne 6-miesięczne staże zawodowe. Więcej informacji można uzyskać w Młodzieżowym Centrum Kariery w Augustowie, Al. Kard. Wyszyńskiego 3A (budynek Augustowskiego Centrum Edukacyjnego) od pon.- pt. w godz. 7.45-15.45, tel. 515 859 975 lub 518 392 123.
tel.: 515 859 975
e-mail: mck.augustow@ohp.pl

Pomocnik magazyniera.

Regionalny Dystrybutor ZP OSKROBA zatrudni na czas od 26.08 do 30.09 na stanowisku pomocnik magazyniera (mile widziani studenci). Osoby zainteresowane ofertą proszę o kontakt tel. 664 959 145 lub stawiennictwo osobiste 25.08.2014 w godz. 7.00 - 9.00 ul.Wylotowa 3A .
tel.: 664 959 145
e-mail: arek.prelewicz@gmail.com

Praca w barze

Zatrudnię do pracy w barze. Tel. 509-581-206

powrót...