Ta strona używa ciasteczek (cookies), które są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
X

Dziś: Piątek, 22 maja 2015 roku. Imieniny: Heleny, Julii » Sprawdź pogodę
Gołdap LiVE Olecko LiVE Sejny LiVE Augustów LiVE Ełk LiVE Suwałki LiVE

radio5
Ustaw jako stronę startową
Zaprzyjaznione strony
Znajdujesz się w: Strona główna » Wiadomości » Wszystko

2012-03-27 14:01:35

Trzy nowe EKG w szpitalu

fotografia
Nowy sprzęt trafił do suwalskiego szpitala. To trzy elektrokardiografy, które oddziałom chirurgii, laryngologii i pulmonologii przekazał Narodowy Fundusz Ochrony Zdrowia. Całkowity koszt sprzętu to prawie 18 tysięcy złotych. Elżbieta Chmielewska, dyrektor NFOZ-u, zapewnia, że aparaty są najwyższej jakości. Aparaty EKG wyposażone są między innymi w kolorowy wyświetlacz, panel dotykowy i bazę pamięci do pięciuset badań. Adam Szałanda, dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Suwałkach mówi, że każdy oddział powinien być wyposażony w takie urządzenie. - To podstawowy sprzęt diagnostyczny - tłumaczy. Narodowy Fundusz Ochrony Zdrowia podobne aparaty przekaże także szpitalom w Augustowie i Sejnach. Pieniądze na sprzęt pochodzą z jednego procenta podatku przekazanego na rzecz NFOZ-u. 


Trzy-nowe-EKG-w-szpitalu-do-filmu.JPG

Nagrania Dźwięki artykułu:

Komentarze Komentarze (4):

pracownik | 2012-03-28 00:10:59

to sprawiedliwość ?

gdzie są pieniądze pielęgniarek na talony świąteczne.czy lekaże są lepsi że dostali na boże narodzenie talony a pielęgniarki nie. na wielkanoc będzie to samo?uczciwy dyrektor niech wytłumaczy to!!!!?

TALONIK | 2012-03-28 10:15:31

TALONY

LEKARZOM SIĘ NALEŻĄ ONI MAŁO ZARABIAJĄ I KAŻDA POMOC SIĘ PRZYDA.

ZAINTERESOWANY | 2012-03-28 16:37:09

TALONY

Zamiast talonów P Dyrektor na Święta PIELĘGNIARKOM zaproponował zmniejszenie etatu odpowiednio np.0,5; 0,4;0,45 etatu.Pielęgniarka tak dużo zarabia,że może pracować na 0,5 etatu i wykonywać tę samą pracę.TO SKANDAL!!!!!

OBURZONA | 2012-03-30 19:30:50

TALONY?!

Pielęgniarki niech się biorą do roboty a nie im wszystko przeszkadza.. Na talony to trzeba zapracować, nie ma nic za darmo.

Dodaj komentarz Dodaj komentarz:

* Uzupełnij pola oznaczone gwiazdką

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.