Ta strona używa ciasteczek (cookies), które są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
X

Dziś: Niedziela, 21 grudnia 2014 roku. Imieniny: Tomasza, Jana » Sprawdź pogodę
Gołdap LiVE Olecko LiVE Sejny LiVE Augustów LiVE Ełk LiVE Suwałki LiVE

radio5
Ustaw jako stronę startową
Zaprzyjaznione strony

2010-11-10 19:40:37

Najlepsze firmy nagrodzone

fotografia

 Najlepsze suwalskie firmy nagrodzone. Dziś odbyło się ogłoszenie wyników trzeciej edycji Rankingu Suwalskich Przedsiębiorstw ,,TOP BIZNES", zorganizowanego przez Gazetę Współczesną. Podczas uroczystej gali w jednej z suwalskich restauracji poznaliśmy laureatów rankingu. Wyróżnienia przedstawicielom najlepszych firm wręczył Konrad Kruszewski, redaktor naczelny Gazety Współczesnej i Wiesław Stelmach, pełniący obowiązki prezydenta Suwałk. Firmą roku zostało Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe S.A., Menadżerem roku -  Robert Ożarowski, prezes PRiBO. Ożarowski powiedział Radiu 5, że sukces zawdzięcza szczęściu, niezbędnemu w tej branży. Przepis na firmę roku zdradzał natomiast Tadeusz Wojciechowski, prezes Przedsiębiorstwa Drogowo - Mostowego S.A. Wśród firm posiadających największe zdolności do generowania przychodów i zysków najwyższe miejsce zajęła firma Litpol, w kategorii firma najlepiej gospodarująca swoim potencjałem zwyciężyła Agencja Promocyjno - Turystyczna Suwalszczyzna - Paweł Bogdanowicz, tymczasem w kategorii firma osiągająca największą efektywność w prowadzeniu działalności gospodarczej także nagrodzona została firma Litpol. Za największy przychód jury wyróżniło firmę Mispol. Wojciech Jarmołwicz z Gazety Współczesnej powiedział, że organizatorów cieszy fakt, że coraz więcej suwalskich firm bierze udział w rankingu. - Taki ranking to dobry sposób na promocje naszych, lokalnych firm - mówił Wiesław Stelmach, pełniący obowiązki prezydenta Suwałk. Patronem medialnym rankingu było Radio 5.


Top_biznes_2010_pod_film.jpg


Komentarze Komentarze (6):

luki | 2010-11-10 21:53:46

luki

a gdzie stollar?

PELA | 2010-11-10 22:03:56

okienka na zime

a na ktorym miejscu EURO OKNO?

czytelnik i robol | 2010-11-10 23:30:03

tylko się cieszyć!!!!

bo co pozostało szefom innego;;;ludzie pracują za PSI pieniądz i w cale im nie do śmiechu tak jak ich KRWIOPIJCOM płakać nad nimi trzeba ŻAŁOSNE TO

Adam | 2010-11-11 09:49:42

A ten z oskubanym łbem

to kto to jest.? Ostatni mohikanin?

cypek | 2010-11-11 10:06:05

stollar

stollar spadł na psy!!!!!! to juz nie ten stollar co 2 lata temu!!

JA | 2010-11-11 18:08:20

Dziwny ranking !!!!!!!!!!!

Bardzo dziwny ten ranking. Żadnych danych o poszczególnych finansowych o firmach. Jak rozumiem nagrody były przyznawane uznaniowo - każdej firmie należy się jedna he he Nikt nie napisał, że PDM dostał aż cztery.

Dodaj komentarz Dodaj komentarz:

* Uzupełnij pola oznaczone gwiazdką

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ogoszenia specjalne

Nauka gry na SKRZYPCACH dla każdego!


fotografia

Zawodowa skrzypaczka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego, o wykształceniu...

zobacz ogloszenie